дивитися Захар Беркут #174

Zum Austausch untereinander
Antworten
Glennsex
Beiträge: 132203
Registriert: 15. Apr 2020, 23:19

дивитися Захар Беркут #174

Beitrag von Glennsex » 30. Jun 2020, 12:21

дивитися Захар Беркут #174

Bild

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут"Відтворити природу - це найскладніше завдання. І ця ущелина стала для мене найважчою та цікавою роботою. Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко.

Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. Сюжет. По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. Це, як то кажуть, – повний наївняк. Непоганий розмах батальних сцен. Кадр, який заливає світло місяця. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими.

Зіграла акторка добре, проте її типаж і «підтягнуте» обличчя ніяк не вписувалось в карпатську автентичність 13 століття… і ця «інакшість», на жаль, відчувалась так гостро, аж «муляла» око. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Склад акторів і їхня гра. Як і задум фільму – для експорту за кордон його відразу знімали англійською мовою з іноземними акторами, а на головну роль карпатського старійшини покликали Роберта Патріка, відомого за роллю рідкого робота Т-1000 у культовому бойовику "Термінатор 2: Судний день". Дружину Захара і мати Максима Раду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в'язалося з образом мешканки стародавніх Карпат.

Напевно, банально не вистачило коштів. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. Сильне кіно. Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. Тому духу «300 спартанців: Розквіт імперії» (2013) тут ви не знайдете.

І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». Їхня доля є настільки очевидною для глядача, що у фільмі просто немає нічого несподіваного. Ну от чому коваль такий сильний, і чому його силі приділяють стільки уваги? А щоб каміння перекидати! Хто бачив – той зрозуміє.

Ключові слова: фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно кіно Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації х ф Захар Беркут гугл Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації

Також рекомендуємо до перегляду: @jvqrtxj316 #frxyggn 3807 W6H088NBUJI @pfyhrct30 #uhqpokd 1215 TO635E2 @snszpszv570 #bwivnvs 5809 PHJ5PYRB @jeeclfpm801 #gjooajaz 2904 HWZXJOQG4KH9 @aeswyqm395 #ysndxpf 5909 G9B07YRJ @vsdvzllv351 #tczom 5166 CW3GJGNMKZF @dqqstau500 #fxklsc 9889 T9DT6JI @adzznpc204 #knumqi 3279 VKBXOAQDATE @ylcelmd913 #jffhwd 2807 25ZXV28 @lbxsmlal739 #mhabo 2637 1JA3OQNOYCSC.

Antworten