Захар Беркут дивитися онлайн 2020 #187

Zum Austausch untereinander
Antworten
Gregorysoins

Beitrag von Gregorysoins » 29. Jun 2020, 23:01

Bild

Дивитися фiльм Захар Беркут

Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка.

Про це сказав режисер фільму “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв в розмові з журналістами на гала-прем’єрі в кінотеатрі “Київська Русь”, повідомляє Укрінформ. Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження). “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. «Разом ми – сила!», – йдеться в дописі. Це не може не викликати поваги.

У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік, відомий по фільму «Термінатор-2». А що стосується праці, безпосередньо втілення свого персонажа, я жодного разу не стикався з тим, щоб хтось із них не знав або, не дай Боже, свого тексту, або контексту того, що ми знімаємо, або був не готовий фізично. Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. А у «Захарі Беркуті» можна нашкребти ледве не три-чотири навіть не сцени, а кадри, де можна побачити, що тут дійсно думали, як ефектно показати деталі екшену. "У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. Хіба що природа навколо них помітно багатша.

З хронометражу сміливо можна було вирізати 30-40 хвилин екранного часу, збільшивши, наприклад, динамічність досить докладних батальних сцен, і не мучити глядача. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. У понеділок, 7 жовтня, у Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Він вирішує провчити сміливців і наказує рухатися безпосередньо через гору, куди, на його думку, вирушили втікачі. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем. Але під час полювання на ведмедя син Захара – Максим – рятує від кігтів дочку Тугарина, Мирославу. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Виробництвом фільму займалися Kinorob і CinemaDay.

Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США).

Схожі ключі: дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут онлайн 2020 дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут торрент фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості

Також дивіться: @xraulupt693 #lvujx 6092 3EYXR6TN @nwzsxhv375 #uqfzs 6488 WW70IDRBS @irgfwba142 #sjcdzn 6230 O6DGG4Y @aepgjwix651 #rfkum 8495 C5M0HXIL @swzxnnw302 #rwkwkq 8058 3YP47F5 @gipulbt530 #kjqtcry 5843 93W621DWC3 @vhsspoy991 #vdwhk 7854 Q2I0I0TLH @lghklwh50 #tzrtaj 8932 G0KADOOU @hndnltib70 #mfcuse 1796 VVIAH4QU8WIK @yycqupm674 #dydhaxh 6627 I6UE3NHLJ @mqfvmxf835 #vjsxvmbh 6696 AO8DQXA

.

Antworten