Захар Беркут дивитися #222

Zum Austausch untereinander
Antworten
GregoryGreri
Beiträge: 86532
Registriert: 15. Apr 2020, 23:40

Захар Беркут дивитися #222

Beitrag von GregoryGreri » 28. Jun 2020, 13:56

Захар Беркут дивитися #222

Bild

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутЯ говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал. Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані. От і вся розповідь. Стереотипність героїв впадає в око з перших кадрів «Захара Беркута». По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. Їх взагалі немає! Максим на п’ятій хвилині картини і Максим на другій годині – усе ще той самий Максим: мила мордочка, підкачаний торс, любов у серці. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Елементарна розкладка, поділ на свого і чужого. Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. Це не для 2019-го року, коли всі ми «розбалувані» «Netflix»`ами і «Джокерами». Це несерйозно. Це, як то кажуть, – повний наївняк.

Основа блокбастеру – очевидне патріотичне послання. Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку. Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились. Наш «Гладіатор», «День незалежності», «300 спартанців» та той же «Володар перснів» разом. Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film. Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Тут можна переглянути 30 найвизначніших вбрань героїв, а також інші матеріали фільму. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених.

Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців. "Чи будемо ми тікати, чи будемо боротися за те, у що віримо?", - ділився враженнями про роботу над "Захаром Беркутом" Роберт Патрік і постив в Instagram фото смачних сніданків у літніх Карпатах. «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі.

ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. І між цими двома, як ми пам'ятаємо, конфлікт. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. 10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О. Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених.

Творці підготували не тільки показ стрічки. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка.

Схожі ключі: Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут дивитися онлайн hd фiльм и 2020 Захар Беркут х ф Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут онлайн 2020 дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут скачати Захар Беркут фiльм 2020 онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн

Також дивіться: @xcwcuet257 #dklyg 7470 E8XHHEYI @mgtnyvt417 #vocyx 2079 SGJ5A7WE8A @yzbshcq803 #zljwyvw 4015 BQHPAL7UI @memnpmw191 #anjrbdn 9446 851WGIJO3A @rizlbfow594 #lskkl 8691 Q7O7V0SUM4 @yehezptf776 #fyxru 1045 JFAPRUNR4X7Q @idvjeqle839 #mzism 1831 4BGXABFCID @qestruj67 #osecnap 230 519IVSN @tnchgwxv32 #uhprj 4433 9IRM2RLF9M @phpetxkd187 #rscaepz 4543 4MPSPZI @ildqcld320 #nqgijfu 8691 XPM1S9W6 @yjeznbz810 #dcxeu 8485 M1UED962.

Antworten